15. 10. 2013

Marek, Slowatch

Po pár mesiacoch letnej hibernácie sa opäť prebúdzame. Okrem toho, že jeseň je moje najoblúbenejšie ročné obdobie sa vo mne vždy na jeseň prebúdza milión nápadov, takže tu toho teraz môžete očakávať vela! Tento krát mi zapózoval Marek zo Slowatch gangu, takmer celý odetý v oblečení z Americal Apparel, ktoré si vrátane košele, bundy a čiapky a dokonca aj bickylu môžete zakúpiť na Mikulášskej ulici v Bratislave, kde vás radi privítajú borci Jolo a Marty! 
Mňa osobne veľmi teší, že už za American Apparelom nemusím cestovať do Viedne, alebo čakať, kým mi veci prídu z e-shopu. Odporúčam!!!

T.


After few months of summer hibernation, we are wide awake again! Autumn is my very favorite time of the year, and all the ideas are waking up inside of my head. So, you can expect a lot of stuff over here! This time, I had a pleasure to capture Marek from Slowatch gang, (almost) all dressed in American Apparel goods. His clothes including shirt, jacket, hat and bike as well are available at their shop at Mikulasska street in Bratislava, where folks Jolo and Marty can't wait to welcome you! 
Honestly, I am pretty excited about this shop, as long as now I don't have to travel to Vienna/or wait for the delivery from American Apparel e-shop. I reccommend!! 

T.
košela, bunda, čiapka - American Apparel, Topánky - Vans, Bicykel - Slowatch
shirt, jacket, hat - American Apparel, Shoes - Vans, Bike - Slowatch2 komentáre:

Dajana povedal(a)...

Waaa! Uple sa tešim že AA je aj tuuuuu!

Zanna povedal(a)...

Lookin goood