15. 7. 2014

YAKSHA

Michal a.k.a Yaksha, sa mi okamžite spája s I Love Party ProductionNesmierne ma potešil svojim outfitom - Presne takto si predstavujem človeka, ktorý má prehľad v móde. Supreme čiapka vo farebnej symbióze s riflovou bundou, teplákové šortky a môj oblúbený kúsok, Lacoste šlapky! (áno, podobné šlapky vlastním aj ja, sú top) 
K prehľadu o móde patrí v Yakshovom prípade aj vlastná značka - PAY., s mottom "no shortcuts . . started from the bottom" 
Svoju prvú kolekciu s vymakaným lookbookom nafotili fakt classy, a to v NYC s rapperom Black Dave. Najnovším produktom PAY je práve toto tričko, ktoré má na fotkách Yaksha na sebe. 
E n j o y

Michal a.k.a Yaksha, immediately associating with I Love Party Production literally killed me with his outfit - This is exactly how I imagine an outfit of a person, who is really into fashion. Supreme hat, in a color symbiosis with the denim jacket, sweat shorts and my favourite piece - Lacoste slippers!! (yes, I own slippers like these, they rock).
In Yaksha's case, a part of being "into fashion", is the fact, that he is currently building an own brand - PAY, with a motto "no shortcuts . . we started from the bottom".
The first collection lookbook ended up being very classy, shot in NYC, with rapper Black Dave. 
The latest PAY. product is actually the t-shirt, which is Yaksha wearing on my pictures.
E n j o y


1 komentár:

Anonymný povedal(a)...

krásne fotky:-)